فارسی ENGLISH العربیه

راهنمای کامل بزرگ کردن سینه:

راهنمای کامل بزرگ کردن سینه:

بزرگ کردن سینه به وسیله لیفت سینه

بزرگ کردن سینه به وسیله لیفت سینه

دلایل بسیاری وجود دارد که ممکن است سینه زنان دچار افتادگی شود، دلایلی مانند کاهش وزن، بارداری، ژنتیک و یا سن. برای برخی از زنان، ایمپلنت می ‌تواند لیفت کمی را نیز ایجاد کند، اما برای دیگران، یک جراحی لیفت سینه برای قرارگیری نوک پستان در محل مناسب خود مورد نیاز است.

بزرگ کردن سینه به وسیله لیفت سینه، به وسیله دو روش جراحی انجام می شود و ممکن است هزینه، زخم، زمان ریکاوری و خطرات جراحی، بسته به نوع برش و تکنیکی که جراح برای لیفت سینه از آن استفاده می ‌کند را افزایش دهد. برای مشخص کردن اینکه آیا شما باید علاوه بر ایمپلنت سینه، از لیفت سینه نیز استفاده کنید، یک پزشک مقدار افتادگی را براساس موقعیت نوک پستان و فاصله آن از استخوان ترقوه، بررسی خواهد کرد.

بزرگ کردن سینه به وسیله پیوند چربی

یک راه جایگزین دیگر برای استفاده از ایمپلنت سیلیکونی یا سالین به منظور بزرگ ‌تر کردن اندازه سینه، استفاده از چربی خود بیمار است. بنا به گفته انجمن جراحی پلاستیک آمریکا، 18135 جراحی پیوند چربی به پستان، در سال ۲۰۱۵ انجام شده است.

«انتقال چربی» یا «پیوند چربی» یک فرآیند دو مرحله ‌ای است. در این روش، جراح، چربی را از دیگر بخش ‌های بدن بیمار بر میدارد (نوعا دسته عشق، کفل، یا ران)، چربی را در محل تصفیه می‌ کند و سپس آن را به سینه زن تزریق می ‌کند تا یک شکل متعادل یا بزرگتر ایجاد کند.

در مورد ایمپلنت ها، این روش مزایا و معایبی دارد. با استفاده از پیوند چربی، هیچ نگرانی ای در مورد پارگی، ترشح و چرخش وجود ندارد و بسیاری از زنان از ایده استفاده از چربی خود به جای یک شیء خارجی در بدن خود استفاده می‌ کنند. با این حال، نکروز چربی یا مرگ بافت چربی، یک اثر جانبی شناخته ‌شده است و پزشکان نمی‌ توانند پیش ‌بینی کنند که چه مقدار چربی در طول این انتقال زنده می ماند.

مطالعات نشان داده ‌اند که تا حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد چربی منتقل‌ شده بعد از بزرگ کردن سینه می ‌میرد. در نتیجه، برخی از زنان ممکن است به سایز سینه ایده آل خود نرسند و ممکن است به لیپوساکشن اضافی و جراحی ‌های اصلاحی برای اصلاح عدم تعادل نیاز داشته باشند.

هم چنین نگرانی دیگری که وجود دارد این است که چربی سفت شود و سبب ایجاد کیست شود. محدودیت این روش این است که به طور معمول پستان می ‌تواند به اندازه تنها یک فنجان بزرگ شود. این به این معنی است که اگر یک زن بخواهد به مقدار بیشتری سایز سینه ‌هایش را افزایش دهد، شاید لازم باشد که از ایمپلنت یا ترکیبی از هردو استفاده کند.

درد سینه در دوران بارداری   مراقبت های لازم

 انتخاب اندازه برای سینه های جدید

انتخاب اندازه سینه ‌ها می ‌تواند یکی از جنبه‌ های جذاب عمل جراحی افزایش سایز باشد، اما این کار دشوار است. برای بسیاری از زنان، انتخاب یک اندازه مطلوب که برای اندازه بدن آن ‌ها مناسب باشد و در عین حال طبیعی به نظر برسد، دشوار است.

هیچ مقیاس تجربی دقیقی برای انتخاب اندازه صحیح وجود ندارد، اما زنان باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرند. عواملی مانند:

  • سن: زنان وقتی جوان هستند تمایل به داشتن پستان بزرگ ‌تر دارند، اما وقتی بزرگ ‌تر می شوند، سایز متوسط را ترجیح می ‌دهند. همه زنان احساس مشابهی ندارند، اما افتادگی سینه ها و تغییر موقعیت کاری، در شکل گیری این ذهنیت نقش دارد.
  • ترجیحات پوشش لباس: لباس زنان به طور معمول برای تناسب با سایز C طراحی شده ‌است. اندازه بزرگ ایمپلنت ها، ممکن است باعث شود که یک زن با لباس زیر و یا بیکینی زیبا به نظر برسد، اما این امر می ‌تواند گزینه‌ های پوشش لباس را نیز محدود کنند.
  • میزان فعالیت آن ‌ها: ایمپلنت های بزرگ پستان ممکن است با برخی فعالیت‌ های ورزشی تداخل پیدا کند و ممکن است در برخی از بیماران، باعث درد کمر شود.
  • بارداری های آینده: ممکن است اندازه پستان با بارداری تغییر کند.
  • ثبات وزن: افزایش و یا کاهش وزن بر اندازه پستان تاثیر خواهد گذاشت.

به طور شگفت ‌انگیزی، اندازه میانگین ایمپلنت های سینه بسته به منطقه جغرافیایی متفاوت است، از ۲۵۰ سی ‌سی تا ۳۵۰ سی‌ سی در شمال شرقی گرفته تا ۳۵۰ سی‌ سی تا ۴۵۰ سی ‌سی در امتداد ساحل غربی. به طور کلی، با توجه به بررسی ۲۲۵ بیمار توسط جامعه جراحان پلاستیک آمریکا، حجم متوسط برابر ۳۹۰ سی‌ سی است.

برای یک زن معمولی که می خواهد به سایز C کامل برسد، بیشتر جراحان از ایمپلنت ۳۰۰ سی ‌سی استفاده می کنند. با این حال، اندازه ایمپلنت مورد استفاده، بستگی به قالب بدن بیمار، عرض سینه، قطر سینه، ارتجاع پوست و شکل ایمپلنت دارد.

بیشتر پزشکان به زنان توصیه می ‌کنند که به خاطر اختلاف بین سبک سینه بند و تولید کنندگان، بر روی اندازه فنجان تمرکز نکنند. علاوه بر این، ساختار ماهیچه ‌ای هر بیمار متفاوت است و بر روی این که یک ایمپلنت چگونه به نظر می ‌رسد، تاثیر خواهد گذاشت.

انجام بزرگ کردن سینه به احتمال زیاد اولین عمل جراحی برای حفظ ایمپلنت ها است. طول عمر متوسط ایمپلنت ۱۰ سال است (اگرچه معمولا عمر بیشتری دارد و لازم است به طور منظم تحت نظارت باشد تا از یکپارچگی و عدم نشت اطمینان حاصل شود). پس این احتمال وجود دارد که نیاز باشد که با گذر زمان، یک یا هر دوی آن ‌ها جایگزین شوند.

 

جراحی بینی عمل بینی  عمل زیبایی بینی عمل جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی عمل بینی گوشتی هزینه عمل بینی جراحی پلاستیک فیلم جراحی بینی فیلم عمل جراحی بینی جراحی زیبایی عمل بيني

 

63
1399/8/21ارسال نظرجراحی_بینی

عمل_بینی

_عمل_زیبایی_بینی

عمل_جراحی_بینی

بهترین_جراح_بینی_در_تهران

جراحی_زیبایی_بینی

بهترین_جراح_بینی

عمل_بینی_گوشتی

هزینه_عمل_بینی

جراحی_پلاستیک

فیلم_جراحی_بینی

فیلم_عمل_جراحی_بینی

جراحی_زیبایی

عمل_بيني
طراحی و توسعه توسط : هرمس وب