فارسی ENGLISH العربیه

لیپوساکشن چانه راهی برای از بین بردن غبغب ( بخش دوم )

 لیپوساکشن چانه راهی برای از بین بردن غبغب ( بخش دوم )

نحوه عمل در لیپوساکشن غبغب چگونه است؟

نحوه عمل در لیپوساکشن غبغب چگونه است؟

جراحی بینی عمل بینی  عمل زیبایی بینی عمل جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی عمل بینی گوشتی هزینه عمل بینی جراحی پلاستیک فیلم جراحی بینی فیلم عمل جراحی بینی جراحی زیبایی عمل بيني پروتز سینه جراحی سینه ماموپلاستی عمل سینه لیپوساکشن لیپوماتیک لیپولیز

http://drmofrad.c/     http://drmofrad.com/fa/Home/ArticleCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/GalleryCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/QuestionAnswer     http://drmofrad.com/fa/Home/ContactUs    http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/2/1/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C   http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/1003/1/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%81%D8%B1%D8%AF   

لیپوساکشن چانه با توجه به مساحتی که چربی در آن قرار دارد می تواند بسیار مشکل یا آسان باشد. با این وجود یک جراح باتجربه  قادر به بررسی این ناحیه و رفع چربی ها بدون مشکل خواهد بود.

 

عمل لیپوساکشن چانه با ایجاد یک برش کوچک درست در زیر چانه انجام می شود. پس از انجام برش، یک لوله کوچک ساخته شده از فولاد ضد زنگ به نام  کانول وارد این نقطه می شود. با قرار دادن لوله در برش، جراح می تواند چربی بین پوست و ماهیچه را از بین ببرد. از بین بردن چربی اضافی از طریق یک فرآیند مکش ملایم اتفاق می افتد.

 

بیشتر بیمارانی که برای درمان لیپوساکشن چانه به کلینیک متخصصان زیبایی مراجعه می کنند، این عمل را تحت بی حسی موضعی انجام می دهند. بی حسی موضعی برای بیمار خطر کمتری دارد و ممکن است زمان بهبودی بعد از لیپوساکشن چانه نیز کاهش یابد. تعداد کمی از بیماران بسته به وضعیتی که دارند، ممکن است تحت بیهوشی عمومی این عمل را انجام دهند.

مزایای لیپوساکشن غبغب و چانه

 

لیپوساکشن مزایای بسیاری دارد و در اینجا به بعضی از مزایای لیپوساکن غبغب اشاره می کنیم:

 

    غبغب را از بین می برد، لیپوساکشن لیزری غبغب یک روش درمانی مطمئن و اثبات شده برای از بین بردن چربی های اضافی غبغب است.

    عضلات فک را تقویت می کند. با استفاده از لیپوساکشن چانه یک فک خوش فرم تر و البته قوی تر خواهید داشت.

    چربی گردن را کاهش می دهد. لیپوساکشن غبغب موجب کاهش چربی های ناحیه گردن نیز شده و یک انتقال طبیعی از گردن به فک ایجاد خواهد کرد.

 

 

زمان درمان بعد از عمل لیپوساکشن غبغب چقدر است؟

 

کبودی و تورم بعد از جراحی غبغب طبیعی است. بیشتر بیماران قادر خواهند بود یک هفته بعد از درمان به زندگی عادی خود ادامه دهند. معمولا تا حدود یک هفته بعد از عمل لیپوساکشن چانه بیمار باید از یک نگه دارنده چانه استفاده کند. این نگه دارنده بر روی سر بسته خواهد شد.

 

این سربند ورم چانه را به حداقل رسانده و باعث می شود پوست چانه به درستی با پوست گردن هماهنگی داشته باشد. بنابراین از آویزان شدن آن جلوگیری خواهد کرد. بیمار باید بعد از عمل سعی کند سر خود را صاف و به سمت بالا نگاه دارد، انجام این کار تا چند روز بعد از عمل ضروری است تا روند بهبودی سریعتر انجام شود.

 

زمان ریکاوری بعد از لیپوساکشن چانه به طور قابل ملاحظه ای کوتاه تر از سایر روش های لیپوساکشن است، زیرا این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود. با این وجود، اکثر بیماران بعد از انجام عمل لیپوساکشن چانه ، درد جزئی را تجربه خواهند کرد.

 

عوارض جانبی رایج این عمل کبودی جزئی، تورم و بی حسی موقتی است. بیشتر بیمارانی که لیپوساکشن غبغب داشتند، هیچ دردی را تجربه نکردند. در صورت بروز درد، به راحتی می توان با برخی داروهای بدون نسخه با این درد مقابله کرد. اگر کمی احساس ناراحتی بیشتر از حد معمول داشته باشید، دکتر شما ممکن است داروهای ضد درد تجویز کند.

 

برخی از بیماران پس از انجام عمل لیپوساکشن چانه نگران جای زخم آن هستند. زمانی که عمل لیپوساکشن چانه انجام دادید، باید انتظار داشته باشید برخی از زخم های جزئی به وجود بیایند. با این حال، جای زخم به دلیل مکانی که برش ایجاد می شود، کاملاً پنهان است.

 

برش انجام شده در طی عمل لیپوساکشن چانه بسیار کوچک است، بنابراین به سختی با چشم غیر مسلح قابل رویت خواهد بود. بیماران کبودی و تورم جزئی بعد از انجام عمل را فقط برای مدت زمان کمی تجربه خواهند کرد و معمولاً طی چند هفته این عوارض از بین می رود.

آیا وضعیت من برای لیپوساکشن غبغب مساعد است؟

 

هرکسی که از چربی های اضافی غبغب خود ناراضی است، کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوساکشن غبغب و غبغب است. اما برای مشخص شدن میزان اهمیت این جراحی زیبایی باید با دکتر متخصص مشورت شود. معمولا مشاوره های دکترهای متخصص زیبایی و لیپوساکشن رایگان است و دکتر در این جلسه مشاوره روش های کمک به شما برای از بین بردن غبغب را بررسی می کند.

 

بهترین روش برای اینکه ببینید مناسب عمل لیپوساکشن هستید یا خیر بررسی سبک زندگی خود است. بیمارانی که دچار اضافه وزن هستند با یک رژیم غذایی سالم و ورزش روزمره قادر خواهند بود که در قسمت چانه به تناسب خوبی دست پیدا کنند.

 

بیمارانی که عادتهای غذایی سالم و ورزش با وزن پایدار دارند، اگر همچنان با غبغب خود مشکل دارند، معمولاً کاندیداهای بهتری برای این روش هستند. نکته اینجا است که آنان در از بین بردن غبغب با استفاده از سبک زندگی سالم و ورزش به موفقیت دست نیافته اند.

 

آیا عمل لیپوساکشن غبغب اثرات دراز مدتی دارد؟

 

لیپوساکشن غبغب عملی است که برای رسیدن به نتایج دراز مدت طراحی شده است. اما اثردهی این نتایج بر روی هر فرد متفاوت است. در بسیاری موارد نتایج لیپوساکشن غبغب ممکن است تا 10 سال نیز ادامه داشته باشد. با این حال روند پیری بر روی هر شخص متفاوت است. هرچه فرد پیرتر شود ممکن است نتایج لیپوساکشن چانه نیز کم کم اثرات خود را از دست بدهد.

 

آیا جراحی لیپوساکشن غبغب امن است؟

این عمل نیز مانند هر عمل جراحی مرتبط با لیپوساکشن و چانه ریسک های مربوط به خود را دارد. زیرا این عمل هرچقدر هم که ساده باشد بازهم یک عمل جراحی است. شما باید اطمینان حاصل کنید که توسط یک جراح متخصص و دارای مجوز های مخصوص جراحی خواهید شد. ریسک های این عمل به طور خلاصه در ادامه آورده شده است:

 

    خون ریزی

    عوارض ناشی از بی حسی

    شوک (معمولاً از کاهش مایعات در حین عمل)

    تجمع مایع (مایعات در زیر پوست)

    عفونتها (استرپ، استاف)

    آمبولی چربی (وقتی تکه های چربی کمی از هم جدا می شوند و جریان خون را مسدود می کنند)

    سوختگی

    چربی ناهموار

    واکنش به لیدوکائین

    تغییر در احساس پوستی؛ بی حسی

    آسیب به اعصاب، رگ های خونی، عضلات

 

عوارض جانبی لیپوساکشن غبغب به دلیل برشهای کوچک مورد استفاده در طول درمان، معمولاً خیلی کم است. این عوارض جانبی ممکن است بعد از درمان چند روز به طول انجامد و به خودی خود ناپدید شوند.

 

براساس گزارشی که در ژورنال پزشکی نیوانگلند منتشر شده است، در بین 48.527 مرگ و میر مراجعه به دفتر معاینه پزشکی شهر نیویورک، پنج مرگ بعد از لیپوساکشن به وجود آمده بود.

 

5 قربانی در سنین 33 تا 54 سال قرار داشتند. از 5 بیمار 4 نفر زن بودند. هر 5 نفر لیدوکائین دریافت کرده بودند. سه نفر فوت کردند زیرا ضربان قلب آنها بسیار کند شد و فشار خون آنها به طور خطرناکی کاهش یافت (افت فشار خون).

 

کاملاً مشخص است که لیدوکائین ضربان قلب را کاهش می دهد. در حقیقت، لیدوکائین گاهی اوقات به عنوان یک اقدام اضطراری برای کند کردن ضربان قلب سریع و خطرناک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

یک بیمار بر اثر اضافه بار مایعات درگذشت. به وی بیش از 13 کوارتس مایعات، 7 مورد داخل وریدی و 6 مورد به صورت سرم تزریق شده بود. عمل جراحی برای سینه ها (برای بزرگ شدن)، قفسه سینه، بازوها، پشت، شکم، ران، باسن و زانوها بوده است. مایعات اضافی که در ریه های او جمع شده بود (ورم ریوی) علت مرگ بوده است.

 

بیمار پنجم بر اثر لخته شدن خون در ریه ها درگذشته بود. در طی یک عمل لیپوساکشن شدید پاها در بیمار، لخته (ترومبوز) خون ایجاد شد که موجب (آمبولی) شده و در ریه های او (ترومبوآمبولی ریوی) ایجاد شد.

جراحی بینی عمل بینی  عمل زیبایی بینی عمل جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی عمل بینی گوشتی هزینه عمل بینی جراحی پلاستیک فیلم جراحی بینی فیلم عمل جراحی بینی جراحی زیبایی عمل بيني پروتز سینه جراحی سینه ماموپلاستی عمل سینه لیپوساکشن لیپوماتیک لیپولیز

http://drmofrad.com/     http://drmofrad.com/fa/Home/ArticleCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/GalleryCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/QuestionAnswer     http://drmofrad.com/fa/Home/ContactUs    http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/2/1/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C   http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/1003/1/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%81%D8%B1%D8%AF   

626
1398/8/7ارسال نظر


مقالات مرتبط

اعلام شروط انجام جراحی‌های زیبایی در شرایط کرونایی/ ممنوعیت عمل زیبایی برای افراد مشکوک به کرونا

اعلام شروط انجام جراحی‌های زیبایی در شرایط کرونایی/ ممنوعیت عمل زیبایی برای افراد مشکوک به کرونا
تاثیرات مفید ویتامین ب بر بدن (1)

دانشمندان می‌گویند کمبود ویتامین B۱۲ می‌تواند...
جراحی بینی برای ورزشکاران چگونه است؟

آیا جراحی بینی برای ورزشکاران ،جراحی محبوبی است ؟
هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی
زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

فواید تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت
دیگر مقالات

فواید جراحی بینی استخوانی

فواید جراحی بینی استخوانی
مصاحبه با شبکه جام جم

مصاحبه با شبکه جام جم
چه زمانی برای پولیپ بینی باید به دکتر مراجعه کنیم ؟

اگر علائم پولیپ بینی بیش از ۱۰ روز ادامه پیدا کرد ....
بینی گوشتی یا استخوانی ؟

بینی گوشتی یا استخوانی ؟
چطور پوست خود را جوان و شاداب کنیم؟

روش هایی که در خانه یا مطب دکتر برای جوان سازی پوست استفاده می شود....

جراحی_بینی

عمل_بینی

_عمل_زیبایی_بینی

عمل_جراحی_بینی

بهترین_جراح_بینی_در_تهران

جراحی_زیبایی_بینی

بهترین_جراح_بینی

عمل_بینی_گوشتی

هزینه_عمل_بینی

جراحی_پلاستیک

فیلم_جراحی_بینی

فیلم_عمل_جراحی_بینی

جراحی_زیبایی

عمل_بيني

پروتز_سینه

جراحی_سینه

ماموپلاستی

عمل_سینه

لیپوساکشن

لیپوماتیک_

لیپولیز
طراحی و توسعه توسط : هرمس وب