فارسی ENGLISH العربیه

لیپوساکشن چانه راهی برای از بین بردن غبغب ( بخش اول )

  لیپوساکشن چانه راهی برای از بین بردن غبغب ( بخش اول )

لیپوساکشن چانه

لیپوساکشن چانه راهی برای از بین بردن غبغب

جراحی بینی عمل بینی  عمل زیبایی بینی عمل جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی عمل بینی گوشتی هزینه عمل بینی جراحی پلاستیک فیلم جراحی بینی فیلم عمل جراحی بینی جراحی زیبایی عمل بيني پروتز سینه جراحی سینه ماموپلاستی عمل سینه لیپوساکشن لیپوماتیک لیپولیز

http://drmofradcom/     http://drmofrad.com/fa/Home/ArticleCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/GalleryCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/QuestionAnswer     http://drmofrad.com/fa/Home/ContactUs    http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/2/1/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%8%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C   http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/1003/1/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%81%D8%B1%D8%AF   

لیپوساکشن غبغب چیست؟ لیپوساکشن یک روش آرایشی و زیبایی است که از طریق آن چربی های اضافی بدن برداشته خواهد شد. این عمل زیبایی معمولا از طریق یک جراح زیبایی انجام می شود. تقریبا همه با لیپوساکشن ران، شکم و باسن آشنا هستند. اما بسیاری از مردم در مورد لیپوساکشن چانه یا غبغب چیزی نمی دانند. لیپوساکشن بر روی چانه نیز قابل انجام است. غبغب برای افراد می تواند یک مشکل بزرگ باشد. غبغب در افراد همیشه نشانه اضافه وزن نیست بنابراین هرچقدر هم سعی کنید لاغر باشید غبغب شما ممکن است مشکل ساز شود. غبغب می تواند ارثی باشد و خلاص شدن از شر آن با سبک زندگی سالم و ورزش بسیار مشکل است. در این مقاله از بخش زیبایی دکتر سلام به لیپوساکشن چانه می پردازیم.

 

لیپوساکشن غبغب و سختی خلاص شدن از شر غبغب

 

خلاص شدن از شر غبغب بسیار دشوار است. به خصوص زمانی که تصور کنید هیچ ورزش واقعی برای تقویت عضلات چانه وجود ندارد. معمولا حرکات تمرینی که برای تقویت عضلات این ناحیه وجود دارد، تاثیرپذیری بسیار کمی دارد و تقریبا ناامید کننده است. بنابراین بعضی از افراد تصمیم می گیرند از عمل لیپوساکشن غبغب استفاده کنند. ژنتیک نقش مهمی در ذخیره سازی چربی در نقاط خاصی از بدن دارد. این چربی ها معمولا در مقابل از بین رفتن به وسیله ورزش و رژیم غذایی بسیار مقاوم هستند. بنابراین اگر تلاش کرده اید و موفق نشده اید ناامید نباشید شاید راه درست را پیش نگرفته باشید و شاید باید راه دیگری را انتخاب کنید.

 

چه تکنیک هایی برای از بین بردن غبغب وجود دارد؟

 

علاوه بر لیپوساکشن، روشی به نام ویزر چانه نیز برای از بین بردن چربی های چانه با استفاده لیزر قابل اجرا است. با استفاده از این روش، لیزر به صورت تهاجمی به چربی های حمله کرده و آنها را از بین می برد. این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 

ویزر بسیار شبیه به لیپوساکشن چانه است با این تفاوت که در این عمل کانول کوچکی داخل چانه خواهد شد و امواج صوتی به منظور آب کردن چربی های غبغب تولید خواهد کرد. از بین بردن چربی های مایع شده طی یک فرایند مکش اتفاق خواهد افتاد که بسیار ملایم خواهد بود. لیپوساکشن با لیزر نیز مزایایی دارد، به عنوان مثال در لیپوساکشن غبغب بافت های چربی از سایر بافتهای بدن قابل تشخیص است. گزینه بعدی برای از بین بردن چربی غبغب تزریق محلول به چربی های این ناحیه است.

 

نواحی معمولی روی بدن که لیپوساکشن در آن انجام می شود، ران، شکم و باسن است، اما اکنون بسیاری از افراد در حال انتخاب لیپوساکشن غبغب هستند. این عمل به طور معمول یک روش بسیار سخت و پردردسر نیست  و نتایج می تواند بسیار خوب و ماندگار باشد. با توجه به راحتی نسبی رویه، ممکن است فکر کنید که نتایج چشمگیر کمتری خواهد داشت.

به طور کلی، نتایج حاصل از لیپوساکشن غبغب چشمگیرترین و سازگارترین نوع از لیپوساکشن است. با تکنیک خوب و انتخاب صحیح جراح متخصص توسط بیمار، تغییر شکل ظاهری این ناحیه با لیپوساکشن قابل توجه و بسیار محسوس خواهد بود. اگر چه لیپوساکشن در این منطقه دشوار است چون ورزش می تواند تأثیر کمی در چانه داشته باشد و ممکن است لیپوساکشن دوباره به حالت اول برگردد. بنابراین برای از بین بردن “غبغب”، جراح برش بسیار کوچکی را در زیر چانه ایجاد می کند  یک لوله از جنس استیل به نام کانول چربی را از بین پوست و ماهیچه بیرون می کشد.

 

فرآیند مکش باعث ایجاد تونل های کوچکی از طریق لایه چربی می شود که بعد از عمل به هم می ریزند و یک کانتور نازک ایجاد می کنند و به این ترتیب ظاهر غبغب از بین می رود. این روش فقط با بی حسی موضعی انجام می شود و جراحی سرپایی محسوب می شود. در لیپوساکشن با کمک اولتراسونیک (UAL)، کانول با انرژی اولتراسونیک فعال می شود که باعث می شود چربی در تماس با آن از بین برود. از معایب UAL می توان به برش طولانی تر در پوست، احتمال سوختگی پوست یا نواحی داخلی، هزینه بیشتر و زمان طولانی تر اشاره کرد.

 

تکنیک لیپوساکشن به دلیل ایمنی اعلام شده، رواج یافته است. این روش شامل پمپاژ چندین کوارتس / لیتر محلول در زیر پوست (زیر جلدی) در ناحیه ای است که مکش می شود. محلول شامل آب نمک (شور) است که به آن لیدوکائین بی حسی موضعی اضافه می شود تا محل جراحی و  انسداد کننده عروق (آدرنالین) تنگ شود تا خون به حداقل برسد. سپس چربی از طریق لوله های کوچک مکش می شود. لیپوساکشن Tumescent اکنون رایج ترین شکل لیپوساکشن است.

 

لیپوساکشن فرعی چیست؟

 

لیپوساکشن فرعی نوعی از لیپوساکشن است که در آن قسمت خاص و کوچکی از بدن به فرم دلخواه می رسد. لیپوساکشن فرعی غبغب نیز مربوط به عضلات زیر چانه است و این لیپوساکشن به سفت شدن عضلات زیر چانه کمک می کند.

 

با این عمل ظاهر بزرگ غبغب به حداقل رسیده و باعث بهبود کانتور چانه خواهد شد. در بسیاری موارد لیپوساکشن چانه ممکن است همراه با لیفت صورت، صاف کردن گردن یا کاشت چانه همراه باشد. به این لیپوساکشن نوع ترکیبی نیز گفته می شود. ترکیبی از لیپوساکشن چانه و لیفت صورت می تواند به طور کلی ظاهر بیمار را تغییر داده و بهبود ببخشد.

 

منبع  »hidoctor.ir   

جراحی بینی عمل بینی  عمل زیبایی بینی عمل جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی عمل بینی گوشتی هزینه عمل بینی جراحی پلاستیک فیلم جراحی بینی فیلم عمل جراحی بینی جراحی زیبایی عمل بيني پروتز سینه جراحی سینه ماموپلاستی عمل سینه لیپوساکشن لیپوماتیک لیپولیز

http://drmofrad.com/     http://drmofrad.com/fa/Home/ArticleCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/GalleryCategory     http://drmofrad.com/fa/Home/QuestionAnswer     http://drmofrad.com/fa/Home/ContactUs    http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/2/1/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C   http://drmofrad.com/fa/Home/Articles/1003/1/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%81%D8%B1%D8%AF   

605
1398/8/7



ارسال نظر


مقالات مرتبط

از بین بردن لکه سیاه پوست صورت

بیشتر لکه‌های سیاه روی پوست را می‌توان به آسانی از بین برد یا روشن‌تر کرد
اعلام شروط انجام جراحی‌های زیبایی در شرایط کرونایی/ ممنوعیت عمل زیبایی برای افراد مشکوک به کرونا

اعلام شروط انجام جراحی‌های زیبایی در شرایط کرونایی/ ممنوعیت عمل زیبایی برای افراد مشکوک به کرونا
بهترین روغن های ضد پیری برای پوست صورت

روغن ‌های ضروری دارای فواید بسیار زیادی هستند :
بیماری های ناخن ها

چرا ناخن های برخی افراد زیبا نیستند
شادابی پوست صورت با چند نکته

شادابی پوست صورت با چند نکته
دیگر مقالات

اگر بعد از بهبود کامل از نتیجه جراحی ناراضی بودیم چه کار کنیم؟

بهترین منبع شما جراح بینی شماست
جراحی زیبایی بینی و مشکلات عطسه و سرفه

را ه هایی جهت کمتر عطسه کردن وجود دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد
کوچک کردن شاخک بینی

کوچک کردن شاخک های بینی...
بینی گوشتی یا غضروفی چیست ؟

پوست بینی بسیار کلفت است و دارای پره های بزرگی هستند...
استفاده از پروتز در جراحی بینی ترمیمی

با توجه به محدودیت منابع غضروف در گوش....

جراحی_بینی

عمل_بینی

_عمل_زیبایی_بینی

عمل_جراحی_بینی

بهترین_جراح_بینی_در_تهران

جراحی_زیبایی_بینی

بهترین_جراح_بینی

عمل_بینی_گوشتی

هزینه_عمل_بینی

جراحی_پلاستیک

فیلم_جراحی_بینی

فیلم_عمل_جراحی_بینی

جراحی_زیبایی

عمل_بيني

پروتز_سینه

جراحی_سینه

ماموپلاستی

عمل_سینه

لیپوساکشن

لیپوماتیک_

لیپولیز




طراحی و توسعه توسط : هرمس وب