فارسی ENGLISH العربیه

رینوپلاستی ثانویه (جراحی بینی ترمیمی) چیست؟

رینوپلاستی ثانویه (جراحی بینی ترمیمی) چیست؟

تست سایت

رینوپلاستی ثانویه به مواردی اطلاق می‌شود که فرد از نتایج عمل رینوپلاستی اولیه خود ناراضی باشد که این نارضایتی ممکن است برای اشکالات تنفسی اصلاح‌ نشده یا ناشی از عمل و یا نارضایتی از نتایج ظاهری و زیبایی بینی باشد.

در کل جراحی ترمیمی بینی برای دو دسته از بیماران انجام می‌شود:
۱- در دسته اول، بیمار از ظاهر کلی بینی راضی است، اما از برخی ایرادات جزئی شاکی است؛ برای مثال، برآمدگی بسیار ناچیزی بر روی پل بینی باقی مانده یا اختلاف مشخص و قابل اصلاحی در اندازه سوراخ‌های بینی دیده می‌شود و یا نامنظمی محدودی در نوک بینی ناشی از جابجایی گرافت در این ناحیه وجود دارد که باید در عمل دوم رفع شود. در این بیماران، عمل جراحی ترمیمی بینی معمولاً عملی با پیچیدگی کمتر است و بیمار درمجموع از انجام عمل توسط جراح اول رضایت دارد و اعتماد به جراح از میان نرفته است. عموماً بیماران به خاطر چنین اشکال‌های جزئی برآشفته و مضطرب نمی‌شوند.

۲- در دسته دوم بیمار از ظاهر کلی بینی‌اش ناراضی است و یا اختلال تنفسی قابل‌ملاحظه‌ای پس از عمل به وجود آمده است و عمل جراحی ترمیمی بینی برای بازسازی نتیجه ضعیف عمل قبلی انجام می‌شود. این‌گونه از عمل جراحی ترمیمی بینی معمولاً پیچیدگی بیشتری دارد و بیمار درمجموع از انجام عمل توسط جراح اول ناراضی است و اعتماد به جراح از میان ‌رفته است. عموماً این بیماران به خاطر بدتر شدن ظاهرشان برآشفته و ناامید هستند و از کاسته شدن اعتمادبه‌نفس‌ و ایجاد مشکل در فعالیت‌ها و روابط اجتماعی‌شان رنج می‌برند.

1600
1395/8/14ارسال نظر


مقالات مرتبط

چطور برای جراحی بینی آماده شویم ؟ قسمت دوم

تست سایت
ورزش بعد از عمل جراحی بینی

آیا شما هم جزو ورزشکارانی هستید که بینی خود را عمل کرده‌اید و نگران آسیب رسیدن به بافت و ساختار بینی خود هستید؟ اگر جزو این افراد هستید به چند توصیه‌ای که ذکر می‌شود حتماً توجه کنید.
بهترین "جراحی بینی" یا "عمل بینی"

هدف شما از انجام “جراحی بینی” و “عمل بینی” رسیدن به چهره ای زیبا و متفاوت با چهره ی قبلی است .
عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی
کوچک کردن شاخک بینی

کوچک کردن شاخک های بینی...
دیگر مقالات

مکمل های ویتامین K و دوز مصرف آنها

مکمل های ویتامین K و دوز مصرف آنها
انواع محصولات جایگزین آهن مواد غذایی

انواع محصولات جایگزین آهن مواد غذایی
عمل زیبائی

جراحی/عمل زیبائی، از شاخه هایجراحی است که با اصلاح یا ترمیم شکل و کارکرد سروکار دارد.
تاثیر نوشیدن آب بر لاغرشدن

آب سلاح سرّی برای افراد تحت رژیم است.
مکمل های کلسیم چه عوارضی دارند؟

مکمل های کلسیم چه عوارضی دارند؟

No_Tag
طراحی و توسعه توسط : هرمس وب